ÇAKAL Filmi Facebook'ta!

ÇAKAL Filmi Facebook'ta!
ÇAKAL Filmi Facebook'ta!
17 Aralık'ta gösterime girecek Çakal Filmi'nin Facebook sayfasını takip eden kişiler, filmin oyuncuları ile birlikte galaya katılma ve hediye kazanma şansına sahip olacaklar.

Başrollerini İsmail Hacıoğlu, Uğur Polat ve Erkan Can ’ın paylaştığı Suç/Drama türündeki kara film akımını Türk sinemasında temsil eden ve 17 Aralık 2010’da vizyona girecek Çakal Filmi, gösterim öncesinde ve sonrasında Facebook ’ta izleyicileri ile buluşuyor.

Filmin Facebook açılış sayfası, filmin fragmanını izlenmesine, başrollerden replikler dinlenmesine, filmin afişlerini indirilmesine, filmin karakterlerini tanımaya olanak sağlıyor.

http://facebook.com/CakalFilmi

Çakal Filmi Hakkında
FilmAltı Yapım/Kaan Korkmaz’ın yapımcılığını üstlendiği Çakal Filmi’nde, günümüz İstanbul’unun arka sokaklarındaki karanlık dünyalarda var olmaya çalışan Akın isimli genç adamın öyküsü anlatılıyor.

Senaryosunu Sertan Telli’nin yazdığı, Erhan Kozan’ın yönettiği filmin kadrosunda İsmail Hacıoğlu, Uğur Polat ve Erkan Can başrolleri paylaşıyor, Naci Taşdöğen, Çetin Altay, Damla Sönmez ve Cüneyt Türel gibi ünlü oyuncular dikkat çekiyor.