Caz festivali'nin yıldızı Seal bu akşam sahnede

Caz festivali'nin yıldızı Seal bu akşam sahnede
Caz festivali'nin yıldızı Seal bu akşam sahnede

Soul müziğin Grammy ödüllü isimlerinden Seal, ilk kez İstanbul da.

İSTANBUL - ‘Killer’, ‘Crazy’ ve Grammy ödüllü ‘Kiss From A Rose’ gibi hitleriyle tanınan modern R&B ve soul müziğinin en güçlü seslerinden Seal, Caz Festivali’nin bu akşamki yıldızı. Matraş sponsorluğunda saat 21.00’de Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde başlayacak konser, ünlü şarcıyı ilk defa İstanbullu hayranlarının karşısına çıkartacak.
İstanbul konserinde kendisine sekiz kişilik orkestrasının eşlik edeceği Seal, ‘A Change Is Gonna Come’, ‘It’s A Man’s Man’s Man’s World’ ve ‘If You Don’t Know Me By Now’ gibi ünlü şarkıları yorumladığı son albümü Soul’dan parçaların yanı sıra klasiklerini de seslendirecek.
Seal, 1963 yılında Nijeryalı bir baba ve Brezilyalı bir anneden dünyaya geldi. Şarkıcı Londra’da İngiliz bir ailenin yanında büyüdü. Mimarlık eğitimi ve modellik kariyerinin ardından, ses rengi ve şarkı söyleyiş biçimiyle dikkatleri çekince, ünlendi. Seal, Alman süpermodel Heidi Klum’la olan evliliğiyle de her zaman göz önünde oldu. 200 ve 40 liralık fiyat aralığında satılan biletler, İKSV ve Biletix gişelerinde. (Kültür Sanat)


    ETİKETLER:

    caz