Cem Yılmaz 'Ali Baba ve 7 Cüceler'in ilk üç gün gişesini açıkladı

Cem Yılmaz 'Ali Baba ve 7 Cüceler'in ilk üç gün gişesini açıkladı
Cem Yılmaz 'Ali Baba ve 7 Cüceler'in ilk üç gün gişesini açıkladı
Usta komedyen Cem Yılmaz, cuma günü gösterime giren yeni filmi 'Ali Baba ve 7 Cüceler'in ilk üç günlük seyirci sayısını Twitter üzerinden açıkladı: 540 bin.

Cem Yılmaz’ın gösterimdeki filmi ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’in ilk üç günlük seyirci sayısının 540 bin olduğu açıklandı. Cem Yılmaz, açıklamayı Twitter hesabı @CMYLMZ üzerinden yaptı: “İlk 3 gün gişemiz 540.000 seyircidir...Tesekkür ederim:)” Sonrasında da takipçileriyle Cem Yılmaz arasında filmin ilk üç günde kazandığı parayla ilgili polemik yaşandı.

 

 

 

Boxoffice Türkiye’nin verilerine göre, ilk üç gün seyirci rekoru 1 milyon 641 bin ile ‘Recep İvedik 4’ün elinde bulunurken Cem Yılmaz’ın geçen yıl gösterime giren filmi ‘Pek Yakında’nın ilk üç gün seyirci sayısı 399 bin olarak kayıtlara geçmişti.

 


Cem Yılmaz: Herkes onlardan olmamı istiyor

Cüceler benim canım ciğerim!

Şahan Gökbakar'dan Cem Yılmaz'a zeytin dalı

Cem Yılmaz: Çok muhteşem bir film yaptık

 


  http://www.radikal.com.tr/147369814736981

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  CEM YILMAZ TAVIRLARI... - ARAGORA

  Filmini tanıtırken takındığı alaycı ve yukardan bakan tavır beni sinir ediyor..Her lafa bir cevabı var ve hep de mizah derdinde...Sorulara verdiği cevaplar aşağılayıcı. ...Ben ne yaparsam siz seyredeceksiniz havasında bir adam..Gora yı sevmiştim..Ondan sonra sevemedim...