Ceza ile 'Suspus' olacağız

Ceza ile 'Suspus' olacağız
Ceza ile 'Suspus' olacağız
Ceza'dan yeni albüm geliyor: 'Suspus'. 26 Mayıs'ta müzik marketlerde ve iTunes Store'da olacak albümde Cahit Berkay da var 'Midnight Express' de...

Ceza ’nın Esen Müzik etiketiyle yayınlanacak yeni albümü ‘Suspus’unun stüdyo çalışmaları mart ayında bitmişti. 26 Mayıs’ta müzik marketlerde ve iTunes Store’da, 2 Haziran’da ise tüm dijital kanallarda satışa sunulacak albüm, LP olarak da yayınlanacak.
iTunes Store’da Mastered for iTunes formatında ve Digital Booklet olarak 12 Mayıs’ta ön siparişe açılan albüm, siparişe girdiği ilk günden 150 albümün yer aldığı top albümler listesinde  bir  numaraya yerleşti.

13 yeni parçadan oluşan ‘Suspus’ 275 saatte, canlı olarak Alper Erinç, Himalaya Sound ve E.D. stüdyolarında kaydedildi. Albümde Cahit Berkay'dan ve Giorgio Moroder’ın Oscar ödüllü film müziği ‘Midnight Express’ten sample’lar, Rokabeat’in yazdığı beat’ler, Sansar Salvo düetinin yanı sıra Kostas Triandafilidis, Fotios Stefos, Da Poet ve İsmail Genç’in müzikleri kullanıldı.
‘Suspus’un müzik yönetmenliğini Ceza, düzenlemelerini ise Ceza ile birlikte Buğra Kunt üstlendi. Albümün fotoğraf çekimleri Atıf Ülkü, grafik tasarım çalışması ise Emre Köşker/Ket Kolektif tarafından yapıldı.

İLK VİDEO KLİP GELİYOR
Ceza, albümünün ilk video klip çalışması ‘Suspus’ için geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçti. Klibin yönetmenliğini Ferit Katipoğlu, yapımcılığını Murat Pekin ve Eyüp Kırbaş, görüntü yönetmenliğini Serkan Güler, sanat yönetmenliğini ise Kaan Güreşçi üstlendi. Dört günde tamamlanan video klip, yakında bir zamanda müzik kanallarına servis edilecek.

 


  ETİKETLER:

  sanat

  ,

  tasarım

  ,

  iTunes

  ,

  Müzik

  ,

  Dijital

  ,

  Fotoğraf

  ,

  Ceza

  ,

  film

  ,

  genç

  ,

  berkay