Çıplak Ayaklar'dan 'Bir Arama Hikâyesi'

Çıplak Ayaklar'dan 'Bir Arama Hikâyesi'
Çıplak Ayaklar'dan 'Bir Arama Hikâyesi'

Arama?, Çıplak Ayaklar Dans Stüdyosu?nda.

İzleyicilerin 'Kelimeler', 'Mirror', 'Davet', 'Mehmet Barışı Seviyor', 'Faili Meçhul' ve 'Engin-Ar'dan tanıdğı, Türkiye'deki çağdaş dansın genç soluklarından Çıplak Ayaklar Kumpanyası fesitvale "Arama - Bir Arayış Hikayesi" adlı gösteriyle katılıyor.

İSTANBUL - Adından da anlaşılacağı gibi bir arayış hikayesi sunan “Ararken” insanın kendisini bulması, keşfetmesi, içindekilerle yüzleşmesi, bilmediği ve belki de korktuğu taraflarıyla yan yana gelmesi üzerine bir ev gösterisi. Dansçıların kazaların peşinden gittiği “Ararken”i izleyiciler de yolculuk eder gibi takip edecek. “Ararken - Bir Arama Hikayesi” bugün ve yarın 20.30’da, Cumartesi 18.30’da Beyoğlu Çıplak Ayaklar Dans Stüdyosu’nda izlenebilir. 0212 252 30 13
Festivalde dün prömiyer yapan İstanbul Devlet Tiyatrosu yapımı ‘Ölüleri Gömün’ de izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor. Irwin Shaw’ın kaleminden çıkan savaş karşıtı oyunu Şakir Gürzumar yönetiyor. Civan Canova, Musa Uzunlar gibi isimlerin yer aldığı kalabalık oyuncu kadrosuyla dikkat çeken oyun bugün ve yarın 20.30’da Cevahir Sahnesi’nde. 212-380 12 38 (Kültür Sanat)


    ETİKETLER:

    Beyoğlu