Çok renkli kara tiyatro

Çok renkli kara tiyatro
Çok renkli kara tiyatro
Çek Cumhuriyeti'nin ünlü topluluğu Image Theatre, sözsüz ve kara tiyatroyu dansla buluşturdukları 'The Best of Image' adlı gösterilerini 20 Nisan'da CRR'de.

Çek Cumhuriyeti’nin 23 yıllık topluluğu Image Theatre, kara tiyatro tekniğiyle sundukları modern dans ve sözsüz tiyatro sanatını komik skeçler ve coşkulu dans performanslarıyla Türkiye ’ye getiriyor. Bugüne kadar 8000’den fazla gösteriye imza atan ve milyonlarca izleyiciye ulaşan Image Theatre ekibi, en iyi gösterilerinden seçmeleri sundukları performanslarıyla 20 Nisan’da CRR’de olacak!
Özel boyalarla ultraviyole ışınlarından yararlanılarak renklendirdikleri kostümleri kadar, dansları ve komik skeçleriyle de eğlenceli bir gösteri yaratan ekip, 20 Nisan’da saat 15.00 ve 20.00’de iki gösteri sunacak.
23 yıl önce prodüktör Alexander Cihar ve koreograf Eva Asterová tarafından kurulan Image Theatre, 1992 yılından beri kendi ülkeleri Çek Cumhuriyeti’nde, Prag’ın en tarihi caddelerinden birinde Parízská caddesinde hemen hemen her gün 22 sezondur sahne alıyor.
Biletler Biletix’de! www.biletix.com


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Komik

  ,

  Modern

  ,

  Gösteri