DJ Fem K yoğun ilgi üzerine yeniden...

DJ Fem K yoğun ilgi üzerine yeniden...
DJ Fem K yoğun ilgi üzerine yeniden...
House, lounge, deep house ve dance tarzında hazırladığı setleriyle ünlü kulüplerde sahneye çıkan DJ Fem K, 2 Ağustos'taki performansının gördüğü yoğun ilgi üzerine 23 Ağustos'ta yeniden Çeşme Alaçatı'daki Fly-Inn Beach Bej setinin başında olacak.

Çeşme Alaçatı’nın en popüler plajlarından Fly–Inn Beach, Bej Karaköy ve Hora by Bej’den sonra rotasını Çeşme’ye çeviren Bej’le işbirliğine giderek 1 Ağustos ’ta başlayan Sense Müzik Festivali kapsamında elektronik müziğin yerli-yabancı ünlü isimlerini ağırlıyor. House, lounge, deep house ve dance tarzında hazırladığı setleriyle ünlü kulüplerde sahneye çıkan Dj Fem K, 2 Ağustos’taki performansının gördüğü yoğun ilgi üzerine 23 Ağustos’ta yeniden Fly-Inn Beach Bej setinin başında olacak. Fly-Inn Beach Bej ‘happy hour’ partisinin konuğu DJ Fem K, parça seçimleri ve miks’leri kadar tarzı ve güzelliğiyle de dikkat çekiyor.


DJ Fem K
Sense Festival ilk yılında, Avrupa ve Türkiye radyolarının ‘Mistakes I’ve Made’ şarkısıyla parlattığı Hollanda menşeili DJ/prodüktör Eelke Kleijn, yıllardan beri elektronik müzik piyasasında duayen olarak adından bahsettiren İspanyol DJ/prodüktör Henry Saiz, dünyaca ünlü plak şirketlerinin radarına girmiş Culoe De Song, birçok saygın müzisyenden destek görmüş son dönemin el üstünde tutulan isimlerinden Christian Löffler, yıldızı yeni yeni parlayan İsviçreli DJ/prodüktör Ripperton'u ağırlıyor.