Dünyaya gelmek istemeyen bebek

Amerikan bağımsızlarının başarılı ismi Nick Castle'ın yönettiği 'Milo'nun Doğumu' (Delivering Milo) dünyaya gelmeye hazır olmadığına karar veren Milo'nun hikâyesini ve yarattığı karmaşayı anlatıyor.

İSTANBUL - Amerikan bağımsızlarının başarılı ismi Nick Castle'ın yönettiği 'Milo'nun Doğumu' (Delivering Milo) dünyaya gelmeye hazır olmadığına karar veren Milo'nun hikâyesini ve yarattığı karmaşayı anlatıyor. Brüksel Fantastik Film Festivali'nde Altın Kuzgun ödülüne değer bulunan filmin başrollerinde Bridget Fonda, Campbell Scott, Albert Finney ve Anton Yelchin yer alıyor.
Elizabeth Moore (Bridget Fonda), karnı burnunda bir anne adayıdır. Doğum günü geldiğinde ise kocası Kevin'le (Campbe Scott) heyecanla hastaneye koşturur. Ancak doğum son aşamada birden durur. Bebek doğmak istememektedir. Bu durum genç çifti şaşkına çevirir. Bilmedikleri gerçek, anne karnındaki Milo'nun asi bir ruha sahip olduğudur.
Milo (Anton Yelchin), zamanını geleceğin diğer çocuklarıyla kâğıt oynayarak geçirir! Ruhsal dünyadan gerçek dünyaya yolculuk etme zamanı geldiğinde, Milo son bir kez düşünür ve hazır olmadığını anlayarak vazgeçer. Ancak onun bu karşı çıkışı, olayların doğal akışını engellemiştir ve o pes
edene kadar başka doğum olmayacaktır.
Milo'yu ikna etme görevi ise gardiyan melek Elmore'a (Albert Finney) verilir. Fantastik filmlerden hoşlananlar için... (Kültür Sanat)


    ETİKETLER:

    Altın

    ,

    İstanbul