Ele avuca sığmaz The Ting Tings

Ele avuca sığmaz The Ting Tings
Ele avuca sığmaz The Ting Tings

İSTANBUL - Efes Pilsen One Love Festival, bugün The Ting Tings, Sophie Ellis-Bextor, Wild Beasts ve İlhan Erşahin’le Erik Truffaz gibi birbirinden farklı isimleri ağırlayacak.  Ana sahnede saat 14.30’da geçen yılın Rock’n Dark yarışması birincisi olan Türkiyeli grup Gizli Özne çıkacak ve konserler başlayacak. 15.30’da yine yerli bir grup, yurtdışında da adını duyurabilen nadir ‘indie’lerden The Revolters çalacak. 16.45’te caz aleminin en iyi ikililerinden biri olarak İlhan Erşahin Erik Truffaz’la birlikte sahneye çıkacak. 18.15’ten itibaren ana sahne daha da ısınmaya başlayacak, alternatif İngiliz topluluk Wild Beasts bu saatte çalmaya başlayacak. 19.45’te güzelliği, sesi, dansçılarıyla sıkı bir şov vadeden Sophie Ellis Bextor söylemeye başlıyor. Günün zirvesi ise, 21.30’da The Ting Tings konserinin başladığı an olacak.
Alternatif grupların çıktığı Samsung  Senin Sahnen’de 16.30’dan itibaren sırasıyla Dengesiz Herifler, Ars Longa, Model ve Kung-Fu çalacak.
Konserler 23.00’te bitiyor. Bu saatten sonra Tamirane’de Rainer Truby ve Yakuza ikilisi, Club 14.1’de ise İngiliz prodüktör Just Jack dansa doyamayanlar için dj setinin arkasına geçecek. (Kültür Sanat)


    ETİKETLER:

    caz