Elektronik müziğe davet var

Elektronik müziğe davet var
Elektronik müziğe davet var
Up The Night By Miller sponsorluğu kapsamında 17 Kasım'da Babylon'da gerçekleşecek olan "Jacques Lu Cont,Tom Trago konseri için 5 çifte davetiye veriyoruz

Elektronik müzik sanatçısı ve yapımcı olan Jacques Lu Cont kaç kere grammy ödülü almıştır?

a)1 b)3 c)2 d)4


Doğru yanıtı radikaldenkazan@radikal.com.tr adresine gönderin. Turn Up The Night By Miller sponsorluğu kapsamında 17 Kasım'da Babylon’da gerçekleşecek olan “Jacques Lu Cont,Tom Trago konseri için davetiye kazanan şanslı çiftten biri olun. 1, 50, 100, 200, 300'üncü kişi davetiye kazanacak.


Jacques Lu Cont, Tom Trago

Stuart David Price aka Jacques Lu Cont, New Order, Madonna , Lady Gaga, Kylie Minogue, Take That, Missy Elliott, Scissor Sisters, The Killers, Pet Shop Boys, Brandon Flowers, Gwen Stefani ve Hard-Fi gibi sanatçılarla çalışmış ve 3 kere Grammy ödülü almış bir İngiliz elektronik müzik sanatçısı ve yapımcı. Ünlü Zoot Woman grubunun kurucularından olan Jacques Lu Cont, Les Rythmes Digitales ve Thin White Duke gibi isimler altında da çok başarılı remix’lere imza attı, kariyeri boyunca New Order, Madonna, Lady Gaga, Kylie Minogue, Take That, Missy Elliott, Scissor Sisters, The Killers, Pet Shop Boys, Brandon Flowers, Gwen Stefani ve Hard-Fi gibi sanatçılarla da çalıştı.

Babylon Lounge’da sahne alacak Tom Trago, Amsterdam ve Avrupa ’nın birçok önemli kulübünde DJ’lik yapıyor. 2006 yılında kendi prodüksiyonu olan ilk single’ı “Live with the BBQ” ile kısa zamanda kült statüsüne kavuştu. 2009’da disko ve house türlerinde 8 parçadan oluşan EP Voyage Direct’i yayımladı. Franz Ferdinand, Laidback Luke ve Philippe Zdar gibi isimlere remix yaptı. 2011’de Iris adlı albümünü çıkaran Tom Trago, Amsterdam’da Paradiso/Trouw, Berlin’de Club Bonsoir/Wasserwerk ve Paris’te Le Paris Paris/Regine gibi kulüplerin daimi DJ’liğini yapıyor.