Emma Watson 'Güzel ve Çirkin'de rol alacak

Emma Watson 'Güzel ve Çirkin'de rol alacak
Emma Watson 'Güzel ve Çirkin'de rol alacak
Emma Watson Facebook'ta bir mesaj yayınlayarak, Disney'in yeni prensesi olacağını duyurdu.

Emma Watson Hollywood’un en iyi çocuk oyuncularındandı. Zamanla bir çocuk oyuncudan nasıl bir kadın hakları aktivistine dönüşülür hepimize gösterdi. Birlikte büyüdüğü jenerasyonuna rol model olan genç yıldız, teknoloji çağının çocuklarının da dünyasına girmeye hazırlanıyor. Watson Disney’in canlı çekmeyi planladığı ‘Güzel ve Çirkin’ masalında Belle rolünü üstlenecek.

Emma Watson Facebook sayfasında, “En sonunda size söyleyebilirim… Disney’in live-action türünde çekeceği filmi ‘Güzel ve Çirkin’de Belle rolünü oynayacağım. Bu masalın büyüme çağımda büyük etkisi vardı. 'Be Our Guest' adlı parçada dans edip, 'Something There'i söyleyecek olmak bana gerçeküstü geliyor. İçimdeki 6 yaşındaki Emma mutluluktan havalara uçuyor. Şan derslerine başlamanın vakti geldi. İzleyeceğiniz günü sabırsızlıkla bekliyorum. Emma xx” mesajını yazarak olayı duyurdu.

Harry Potter serisinde oynadığı Hermione Granger rolüyle yükselen Emma Watson sonrasında Marilyn ile Bir Hafta, Saksı Olmanın Faydaları, Pırıltılı Hayatlar, Buraya Kadar ve Nuh filmlerinde yan rollerde yer almıştı. Watson ‘Güzel ve Çirkin’de, Harry Potter’ın ardından ilk kez başrol olarak karşımıza çıkacak.

Çeviri: Öykü Çetin / Radikal