En pahalı 'X-Men'i de Bryan Singer yönetecek

En pahalı 'X-Men'i de Bryan Singer yönetecek
En pahalı 'X-Men'i de Bryan Singer yönetecek
Yakında çekimlerine başlanacak 'X-Men: Apocalypse' için Bryan Singer bir kez daha yönetmen koltuğuna oturacak. Bu, Singer'ın yönettiği dördüncü X-Men filmi olacak.

Geçen nisan ayında çocuk tacizi suçlamasıyla dava açılan Bryan Singer’ın yönetmenliğe devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Suçlamalardan aklanmış olmasına rağmen kariyerinde büyük bir sarsıntı yaşayan Singer, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada serinin devam filmi için yönetmenliği üstlendiğini söyleyerek X-Men hayranlarını sevindirdi.

Mayıs ayında vizyona giren ‘X-Men: Days of Future Past’ten 10 yıl sonrasını konu alacak filmde, dünya üzerindeki en güçlü mutant olan ‘Apocalypse’ karakteri yer alacak. Kadroyu ise bir önceki filmlerden de tanıdığımız James McAvoy, Michael Fassbender ve Jennifer Lawrence gibi isimler oluşturuyor. ‘Wolverine’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Hugh Jackman’ın geri dönüp dönmeyeceği henüz kesinlik kazanmadı. Channing Tatum’un ise ‘Gambit’ karakteriyle filmde boy göstermesi bekleniyor.

Senaristliğini Dan Harris ve Michael Dougherty’nin yapacağı filmin çekimleri önümüzdeki Nisan ayında başlayacak. 250 milyon dolar bütçe ile çekilmesi tahmin edilen filmin yapımcısı Lauren Shuler Donner verdiği bir röportajda “Gelmiş geçmiş en büyük X-Men filmi olacak” dedi. 


Bryan Singer


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Twitter

  ,

  hayat

  ,

  Çocuk

  ,

  Ünlü

  ,

  bütçe