Enka'da müzik dolu günler yeniden başlıyor!

Enka'da müzik dolu günler yeniden başlıyor!
Enka'da müzik dolu günler yeniden başlıyor!
27. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları, Almanya'nın en büyük korolarından Deutz Chor / Köln Korosu'nun eşsiz performansıyla 24 Ekim Cumartesi akşamı ENKA İbrahim Betil Oditoryumu'nda başlıyor.

RADİKAL- 27. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları, Almanya ’nın en büyük korolarından Deutz Chor / Köln Korosu’nun eşsiz performansıyla 24 Ekim Cumartesi akşamı ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’nda başlıyor.

70 Yıllık Bir Dev: Deutz Chor Köln Korosu

Köklü müzikal geçmişi dünya sahnelerinde büyük takdir toplayan Deutz Chor / Köln Korosu, ekibin 15 yıllık sanat yönetmeni ve orkestra şefi Heinz Walter Florin yönetiminde saat 20.30’da sahneye çıkacak. ENKA dinleyicisi; Schubert’ten Brahms’a, Wagner’den Verdi ve Rossini’ye dünyaca ünlü klasikleri, 110’dan fazla koristten oluşan dev ekipten dinleyecek.

70 yıllık köklü müzikal geçmişi ve zenginliği ile Deutz Chor / Köln Korosu, “Sanat ve sanayi – Bir Kültür Köprüsü“ sloganıyla başladığı konser turnesinin İstanbul ayağında ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’nda sahne alacak.

Zarafeti ve Piyanosuyla Gülsin Onay…

ENKA Sahnesi,  26 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.30’da kendine has üslubu ve yorumuyla dünya çapında tanınan piyanist Gülsin Onay’ı ağırlayacak. Beş kıta ve 68 ülkede, dünyanın en prestijli sahnelerinde dinleyicisiyle buluşan Onay, eşsiz performansını bu kez ENKA dinleyicisi için sergileyecek. Kendine has üslubuyla sanatçı;  Ludwig van Beethoven, Claude Debussy ve César Franck’in ünlü eserlerinden seçmeler eşliğinde dinleyicisine bir piyano ziyafeti sunacak.

27. Yıl ENKA Kültür Sanat Müzik Buluşmaları etkinlik programı için facebook.com/enkakultur  ve twitter.com/enkakultur adreslerini takip edebilir, etkinlik biletlerine Biletix.com, Biletix satış gişeleri ve Çağrı Merkezi’nden ulaşabilirsiniz.