EZ3kiel'le kaldığımız yerden devam!

EZ3kiel'le kaldığımız yerden devam!
EZ3kiel'le kaldığımız yerden devam!
2008 yılında düzenlenen Phonem by Miller kapsamında Türkiye'ye gelen EZ3kiel, Fransa dışındaki ülkelerde gerçekleştirmek üzere özel olarak tasarlanan yepyeni bir performansla 15 Ekim Cuma gecesi Salon sahnesinde olacak.

2008 yılında düzenlenen Phonem by Miller kapsamında Türkiye 'ye gelen ve unutulmaz bir konsere imza atan EZ3kiel, Fransa dışındaki ülkelerde gerçekleştirmek üzere özel olarak tasarlanan yepyeni bir performansla 15 Ekim Cuma gecesi Salon sahnesinde olacak.

İncelikle işlenmiş sound'uyla Fransız elektronik müzik sahnesinin en heyecan verici topluluklarından olan EZ3kiel, Joan Guillon, Yann Nguema ve Matthieu Fays tarafından kuruldu, 2007 sonunda gruba Stéphane Babiaud'nun da katılmasıyla bugünkü dörtlü formunu aldı. Müzik yaşamına 1999 yılında Equalize It albümüyle başlayan topluluk, basçı Yann Nguema'nın hünerli ellerinden çıkan web siteleri ve müziklerinin tamamlayıcısı olarak sundukları etkileyici grafik dünyayla da büyük ilgi çekti. Hip-hop ve dub türlerini elektronik bir platformda buluşturarak yepyeni ve farklı bir tarz yaratan EZ3kiel, sürekli yenilenen sahne performanslarıyla tanınıyor.


    ETİKETLER:

    Fransa

    ,

    Türkiye