Fazıl Say ve Serenad Bağcan konseri evinize geliyor!

Fazıl Say ve Serenad Bağcan konseri evinize geliyor!
Fazıl Say ve Serenad Bağcan konseri evinize geliyor!
Yaz, konserler ve festivallerle geliyor. Hepsine yetişmek mümkün değil. Ama yeni bir uygulama olan Viv Live ile oturduğunuz yerden konseri izlemek mümkün...

Fazıl Say 2 Temmuz Perşembe akşamı, ‘Yeni Şarkılar’ albümünden parçalarla, Serenad Bağcan eşliğinde ENKA Açıkhava Sahnesi’nde olacak.  Geçen martta yayımlanan albümün İstanbul galası niteliğindeki konserin biletleri tükenmiş durumda. Yine de bu geceyi oturduğunuz izlemek için bir şansınız var: ViV Live.
Yayın hayatına Perşembe geceki Fazıl Say konseriyle başlayacak olan ViV Live, konser bileti bedelinin yüzde 10’u karşılığında bir ödemeyle, konseri bulunduğunuz yere taşıyacak. Gerçek konser deneyimini, ses ve görüntü kalitesinden de taviz vermeden aktaran ViV Live üzerinden farklı kamera açılarına, özel kulis çekimlerine, röportajlara ve dinleyicilerin konser hakkındaki yorumlarına eşzamanlı olarak ulaşmak mümkün olacak.
Uygulamanın amacı dinleyicilere; çeşitli sebeplerden dolayı canlı canlı izleyemedikleri sanatçıların performanslarını, aynı anda, ‘oradaymış gibi’ takip etme şansı vermek. Akıllı telefon, tablet, bilgisayar ya da televizyonunla  internete erişip Vivlive.com’a girmek ve bilet bedelinin yüzde 10’unu ödedikten sonra konser deneyimini yaşamak mümkün. 
ENKA Kültür ve Sanat Açıkhava Buluşmaları kapsamındaki ‘Fazıl Say – Serenad Bağcan: Şarkılar’ konseri 2 Temmuz perşembe gecesi 21.15’te. Konseri evden izlemek için: www.vivlive.com