Fragmanı İsrail'i karıştırdı!

Fragmanı İsrail'i karıştırdı!
Fragmanı İsrail'i karıştırdı!
İsrail basınının gündeminde,'Kurtlar Vadisi-Filistin' var

İsrail ile ünlü 'alçak koltuk krizi'ne yol açan 'Kurtlar Vadisi - Irak 'ın ardından çekilen 'Kurtlar Vadisi - Filistin'in internette yayınlanan fragmanları İsrail’i şimdiden gerdi!

Milliyet'in haberine göre, İsrail basınının dünkü manşetlerini 'Kurtlar Vadisi - Filistin' haberi işgal etti. Yedioth Ahronoth gazetesi, 'Türk Rambo' başlığıyla verdiği haberde, zaten bozuk olan Türk-İsrail ilişkilerinin daha da gerileceği yorumunu yaptı.


' TÜRKİYE KURGUSAL YOLLA İNTİKAM ALIYOR'
Filmi 'İsrail karşıtı' olarak niteleyen gazete, "Türkiye İsrail’den kurgusal yolla intikam alıyor" diye yazdı. Aşırı sağcı Arutz Sheva gazetesi ise, "Türkiye anti-Siyonist bir yapımla zaten bozuk olan diplomatik ilişkilerin sınırlarını test ediyor" yorumu yaptı.

Jerusalem Post gazetesi de, manşetten duyurduğu haberinde, geçen yıl yayınlanan 'Kurtlar Vadisi - Irak' filminin 'alçak koltuk' kriziyle başlayıp Türk büyükelçisinin geri çekilmesiyle sonuçlanan gelişmelerin fitilini ateşlediğini belirterek, "O filmi 4.2 milyon seyirci izlemişti. Yeni filmin çok daha geniş kitlelere ulaşması bekleniyor" diye yazdı.