Galatasaray'lı öğrencileri Sadri Şener karşıladı

Galatasaray'lı öğrencileri Sadri Şener karşıladı
Galatasaray'lı öğrencileri Sadri Şener karşıladı
Galatasaray Üniversitesi'nin "Kentler İnsanlar Tasarımlar" projesi kapsamında Trabzon'a yaptığı ziyarette üniversitelileri Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener karşıladı.

İstanbul Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri “Kentler İnsanlar Tasarımlar” projesi kapsamında Trabzonspor Kulübü’nü ziyaret etti.

7 bölgeden 7 şehirde gerçekleştirilecek olan ve kent halkının kullandığı ve sosyalleştiği mekanları inceleyen projenin ikinci ayağı olan Trabzon’da, şehrin en önemli yerlerinden olan Hüseyin Avni Aker Stadı da yer alıyor.
Önceki gün Trabzonspor Şamil Ekinci Müzesi’ne yapılan gezide Trabzonspor hakkında bilgi toplayan öğrenciler, maç günü de tesisleri gezme fırsatı buldu.

Trabzonspor tesislerinde öğrencileri kabul eden Başkan Sadri Şener, öğrencilere projeyle ilgili tavsiyeler verdi. Yaklaşık bir saat süren görüşmede Trabzon ve Trabzonspor hakkındaki izlenimler ve şehrin futbolla bütünleşik hale gelmiş yapısı konuşuldu.

Görüşmenin sonunda Galatasaray Üniversitesi öğrencileri projeye katkılarından dolayı Başkan Şener’e plaketini takdim ettiler. Trabzon’da üç gün geçiren öğrenciler Başkan Sadri Şener’in kulüp adına takdim ettiği Trabzonspor işlemeli tabağı üniversitedeki atölyelerine koymak üzere kabul etti.