Genç yetenek Mert Yeşilmenderes Arsu Sahne'de

Genç yetenek Mert Yeşilmenderes Arsu Sahne'de
Genç yetenek Mert Yeşilmenderes Arsu Sahne'de
ARSU Sahne, piyano konserleri serisine 4 Nisan Cumartesi akşamı saat 18.00' da, piyanist Mert Yeşilmenderes ile devam ediyor.

Ülkemizin gelecek vadeden  genç yeteneklerinden piyanist Mert Yeşilmenderes, Hüseyin Sermet, Gülsin Onay Ragna Schirmer, Johann Schmidt, Stephane Blet, Misha Dacic, Julian Gorus, Ilya Itin, Peter Katin, Lilya Zilberstein ve Muza Rubackyte ile masterclasslara katılmış bir isim. 

1.Ahmed Adnan Saygun Müzik Festivali – İzmir Piyano Yarışması’nda, kendi yaş kategorisinde “En İyi Saygun Yorumcusu Özel Ödülü”nü alan piyanist Mert Yeşilmenderes, 2010 yılında Ulusal Müzik ve Müzikoloji Çalıştayı kapsamında, Süreyya Operası’nda konser verdi. İstanbul ’da solo ve oda müziği konserleri veren genç piyanist Mert Yeşilmenderes, Prof. Selen Bucak  ve özel olarak Devlet Sanatçısı piyanist Gülsin Onay ile çalışmalarını sürdürüyor.

ARSU Sahne’ de 11 Nisan Cumartesi akşamı piyanist Emrah Nalbant ile devam edecek olan bahar konserleri, 18 Nisan’da Kaan Baysal, 25 Nisan’ da Güray Başol, 2 Mayıs’da Burak Çebi ile devam edip 9 Mayıs’ da piyanist Jerfi Aji ve keman sanatçısı Aida Pulake’ nin beraber vereceği  resitaller ile son bulacak. 26-27-28 Nisan’da Devlet Sanatçımız piyanist Hüseyin SERMET, master class ve birebir piyano eğitimiyle  tecrübe ve birikimlerini paylaşacak. ARSU Sahne’ de saat 18.00 başlayacak olan piyano resitallerinin biletleri, Biletix’den ve Arsu Sahne’den temin edilebiliyor.

Bilgi için: www.arsuguzelsanatlar.com 


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  İzmir

  ,

  YAŞ

  ,

  Müzik

  ,

  Master

  ,

  Konser

  ,

  genç

  ,

  emrah

  ,

  piyano