Gerçekten sevişecekler

Gerçekten sevişecekler
Gerçekten sevişecekler

Lars von Trier in yeni filmi 'The Nymphomaniac' yine bir ilke imza atıyor

Lars von Trier, yeni filmini tüm dünyada izlenebilmesi için 'hardcore' ve 'softcore' olmak üzere iki versiyonda çekeceğini açıkladı

'The Idiots', 'AntiChrist' ve 'Melancholia' gibi 'aykırı' filmlerini yaratıcısı Danimarkalı yönetmen Lars von Trier’in yeni filmi 'The Nymphomaniac' yine bir ilke imza atıyor. İlginç konusuyla dikkat çeken filmin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Bir kadının doğumundan 50 yaşına dek uzanan yaşam sürecindeki cinsel yaşamını konu edinecek olan film ; tüm dünyada izlenebilmesi için 'hardcore' ve 'softcore' olarak iki versiyonda çekilecek. Oyuncu konusunda ise şu an için kesinleşen isimler arasında Stellan Skarsgård yer alıyor.

GERÇEKTEN SEVİŞECEK
Filmin başrol oyuncularından Shia LaBeouf ise filmdeki seks sahnelerinde rol arkadaşıyla gerçekten sevişeceklerini açıkladı. MTV ’ye verdiği röportajda seks sahnelerinin gerçek olacağını şu sözlerle duyurdu: “Filmde gerçekten sevişeceğiz. Yayınlanması yasak olan kısımlar buzlanacak, onun dışındakiler filmde yer alacak. Agresif bir film olacak.”

Filmde sevişeceği aktristin de Charlotte Gainsbourg olacağı söyleniyor.(hurriyet.com.tr)


  ETİKETLER:

  MTV

  ,

  Yaşam

  ,

  Seks

  ,

  film

  ,

  Nymphomaniac