Gizem Berk, yeni şarkılarıyla if'te

Gizem Berk, yeni şarkılarıyla if'te
Gizem Berk, yeni şarkılarıyla if'te
Gizem Berk'in 2. solo albümü "Elimi Bırakma"nın ilk konseri 13 Mayıs Çarşamba akşamı Ankara If Performance Hall'de gerçekleşecek.

Gizem Berk'in , ADA Müzik etiketiyle Nisan ayında müzikseverlerin beğenisine sunulan 2. solo albümü  'Elimi Bırakma'nın ilk konseri 13 Mayıs Çarşamba akşamı saat:22:00'da İf Performance Hall'de gerçekleşecek. Söz ve müzikleri Gizem Berk'e ait "Elimi Bırakma" albümünde, 1999 ile 2013 yılları arasında bestelenmiş 11 Türkçe, 1 tane de İngilizce olmak üzere 12 şarkı yer alıyor.

Her insanın hayatında deneyimlediği; aşk , ayrılık, geçmiş sorgulaması, ölüm ve yaşam temalarının yer aldığı albümün prodüktörlüğünü Erkan Tatoğlu, yardımcı prodüktörlüğünü ise Gizem Berk üstlendi. Albümde yer alan şarkıların düzenlemeleri Erkan Tatoğlu ve Ferhat Şahin tarafından yapıldı.

Rock müziğin farklı temalarının kullanıldığı albümün kayıt aşamasında Ferhat Şahin (klavye), Cüneyt Karayalçın (bas gitar), Derun Tekelioğlu (davul), Doruk Baykal (gitar) ve Erkan Özbek (viyolonsel) müzisyenler katkıda bulundu .

İlk video klip, albümle aynı adı taşıyan "Elimi Bırakma" isimli şarkıya Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde çekildi. Klipte Gizem Berk'e sahnede yanında yer alan ekibi; Ferhat Şahin (klavye), Derun Tekelioğlu (davul), Murat Erk (bas gitar) ve Orçun Büker (elektro gitar) eşlik etti.

 

Rock'çı Gizem Berk: İyi ki diş hekimliğini seçmişim!