'Görevimiz Tehlike'ye yeni yönetmen

'Görevimiz Tehlike'ye yeni yönetmen
'Görevimiz Tehlike'ye yeni yönetmen
Paramount Pictures ve Skydance Productions yeni 'Görevimiz Tehlike' filmini yönetmesi için Christopher McQuarrie'yi seçti.

Paramount Pictures ve Skydance Productions, beşincisi çekilecek ‘Görevimiz Tehlike’ (Mission Impossible) filmini Christopher McQuarrie’nin yöneteceğini duyurdu. Daha önce ‘The Tourist’ ve ‘Valkyrie’ filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan McQuarrie, Drew Pearce’a ait olan senaryoyu yönetecek. İlk kez 1996’da çekilen ‘Görevimiz Tehlike’nin son filminde artık ikonlaşan Ethan Hunt rolüyle yine Tom Cruise yer alacak. Projenin yapımı serinin daha önceki filmlerinde de yapımcı olarak hizmet veren Tom Cruise Productions, Paramount ve J.J. Abrams’ın Bad Robot aracılığıyla gerçekleştirilecek. Son filmde finansal ortak ve sorumlu yapımcılar olarak görev yapan Skydance Productions geliştirme ve yapım sürecinde ekiple yakın çalışacak.
Tom Cruise konuyla ilgili ‘Görevimiz Tehlike’ serisinin son filminde Chris’le yeniden bir araya geleceğim için heyecanlıyım. Filmleri yapmaya her birinin kendi vizyonu olan farklı bir yönetmenle çalışma hedefiyle başladım. Chris, tüm dünyadan izleyicilerin ‘Görevimiz Tehlike’ serisinden beklediği kalp sıkıştıran aksiyonu ve heyecanı verecek olan olağanüstü bir film yapımcısı.”
Paramount Film Grubu Başkanı Adam Goodman ise “Görevimiz Tehlike serisi kendine özgü yönetmenleriyle özeldir. Chris McQuarrie’nin bu geleneğin başarıyla sürdüreceğine eminim.” diye konuştu. Dünya çapında başarılı olan serinin dördüncü filmi ‘Görevimiz Tehlike Ghost Protocol’ tüm dünyada yaklaşık 700 milyon dolar hasılat yapmış ve Cruise’un kariyerinde bugüne kadar en yüksek hasılatı yaptığı filmi olmuştu.


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Tom Cruise

  ,

  robot

  ,

  Kalp

  ,

  film

  ,

  hizmet