Grammy'li şarkıcı Secada Türkiye'de

Grammy'li şarkıcı Secada Türkiye'de
Grammy'li şarkıcı Secada Türkiye'de
Secada, İzmir'de vereceği konserin ardından, .İstanbul ve Ankara'da hayranlarıyla buluşacak.

İZMİR- Grammy ödüllü dünyaca ünlü şarkıcı Jon Secada, üç konserlik Türkiye turnesi kapsamında İzmir’e geldi.

Mischka Live’da yarın akşam İzmirli hayranlarıyla bir araya gelecek Secada, Rezidence Otel’de düzenlediği basın toplantısında, daha önce de Türkiye’ye geldiğini, ancak ilk kez Türk hayranları karşısında şarkı söyleyeceği için heyecan duyduğunu söyledi.

"Expressions" albümünün dünya turnesi kapsamında İzmir’in ardından 22 Mayıs Cumartesi İstanbul’da, 23 Mayıs Pazar akşamı da Ankara"da konser vereceğini ifade eden Secada, konserlerinde caz ağırlıklı son albümünün yanı sıra, önceki albümlerinden şarkılar seslendireceğini belirtti.

Bugüne kadar ağırlıklı olarak pop müzik yaptığını, ancak her zaman eğitimini aldığı ve yüksek lisans yaptığı caz türünde bir albüm çıkarmak istediğine işaret eden Secada, "Bu albümün kariyerimde çok önemli bir dönüm noktası olduğunu düşünüyorum. Bir sonraki projem, pop-İspanyol bir albüm çıkarmak. Bu albümü de 2011 başında tamamlamış olacağım" diye konuştu.

Secada, bugün İzmir’e gelmeden önce, İstanbul Ortaköy’de zaman geçirme fırsatı bulduğunu ve çok etkilendiğini, konserlerini tamamladıktan sonra bir gününü İstanbul’u gezmek için ayıracağını kaydetti. (aa)


    ETİKETLER:

    caz