Heavy metal yeşili sever

Heavy metal yeşili sever
Heavy metal yeşili sever
Megadeth, HIM, Amon Amarth, Haggard gibi heavy metal'in dev isimlerini 2-3-4 Ağustos'ta KüçükÇiftlik Park'ta ağırlayacak Rock Off Festival'de her bilet için bir fidan dikilecek.

Bu yıl ilki düzenlenen Rock Off Festival, heavy metal’in dev isimleri Megadeth, HIM, Amon Amarth’ı ağırlayacak. Gojıra, Stratovarıus, Jorn Lande, Haggard, Turısas, Ayşe Saran, Murat İlkan, Murder Kıng, Knight Errant’ın da sahneye çıkacağı festival 2-3-4 Ağustos tarihlerinde Maçka KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek.
Festival kapsamında Dragon’s Den etkinlik çadırında, Rock FM moderatörlüğünde Roger Waters’ın gitaristi Dave Kilminster ile workshop, Danny Cavanagh (Anathema) akustik performansı, festival gruplarından Jorn Lande ve Haggard soru-cevap seansı, Türkiye ’nin en önemli spor yorumcularından Kaan Kural ile söyleşi gibi etkinlikler de var.
Sosyal sorumluluk kapsamında TEMA Vakfı’yle işbirliğine giden festivalde her bilet için bir fidan dikilecek. Biletleriyle Rock Off Festivali Hatıra Ormanı’nı oluşturulacak katılımcılara basılı ya da e-mail yoluyla sertifika iletilecek.

2 Ağustos Cumartesi
HIM
Stratovarius
Haggard

3 Ağustos Pazar
Amon Amarth
JORN
Turisas

4 Ağustos Pazartesi
Megadeth
Gojira


Megadeth


Ayşe Saran