Hugh Jackman dönüyor

Hugh Jackman dönüyor
Hugh Jackman dönüyor

FOTOĞRAF: DHA

Ses tellerindeki kanama nedeniyle ilk gösterisinin ardından Zorlu PSM'deki programını iptal eden Hollywood yıldızı Hugh Jackman, yeniden İstanbul'da. 'An Evening with Hugh Jackman' gösterisi 30, 31 Mayıs ve 1 Haziran'da Zorlu PSM'de.

Zorlu PSM'de 17 Mart’te gerçekleştirdiği şovla İstanbul ’u büyüleyen Hugh Jackman, geri dönüyor. İlk gösterisinin ardından ses tellerinde meydana gelen kanamanın ilerlemesi sonucu doktorlarının sahneye çıkmasına izin vermediği ünlü oyuncu, yeniden İstanbul'da.

Hollywood’daki başarılarının yanı sıra Broadway’in de aranan yüzlerinden Hugh Jackman, İstanbul’da 4 günlük gösterisinin sadece ilk günü sahneye çıkabilmiş ve uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir performansa imza atmıştı. 32 kişilik orkestra ve dans ekibi ile yaklaşık 2 buçuk saat sahnede kalan Jackman’ın performansı, dakikalarca ayakta alkışlanmış, Cem Yılmaz, Tuba Ünsal, Murat Yıldırım, Sıla ve Belçim Bilgin gibi ünlüler de seyirciler arasında yerini almıştı. Seyirciler arasından sahneye davet ettiği bir kadın izleyiciyle dans etmesiyle de izleyicileri şaşırtmıştı.

“Bir yere ayrılmayın” demişti

‘‘An Evening with Hugh Jackman’’ gösterisinin ikinci gününde doktorlarının tavsiyesi üzerine sahneye çıkamayan Hugh Jackman, Twitter hesabından hayranlarına seslenmiş ve ”Bir yere ayrılmayın... Mümkün olan en kısa sürede İstanbul’a dönüp bunu telafi edeceğim” demişti.

Hugh Jackman, istirahatinin ardından 29 Mayıs’ta yeniden İstanbul’da olacak. Broadway’deki gösterisinin ardından Avrupa ’da ilk kez Türkiye ’de sahne alan Hugh Jackman, ‘‘An Evening with Hugh Jackman’’ gösterisi ile 30, 31 Mayıs ve 1 Haziran tarihlerinde izleyiciyle buluşacak.


Biletler www.biletix.com, Biletix gişeleri, www.zorlucenterpsm.com ve Zorlu gişelerinde satışta!