Huzurlarınızda Judy Moody

Megan McDonald'ın yazdığı, Peter Reynolds'ın resimlediği, küçük bir kız çocuğunun maceralarını anlattığı 'Judy Moody' serisi Türkçede. Dokuz ve üzeri yaş grubuna hitap eden beş kitaplık seri Judy Moody'nin ilk kitabı, yine seri ile aynı adı taşıyor.

İSTANBUL - Megan McDonald'ın yazdığı, Peter Reynolds'ın resimlediği, küçük bir kız çocuğunun maceralarını anlattığı 'Judy Moody' serisi Türkçede. Dokuz ve üzeri yaş grubuna hitap eden beş kitaplık seri Judy Moody'nin ilk kitabı, yine seri ile aynı adı taşıyor. Bu ilk macerada, sevimli kız çocuğu karakterimiz Judy Moody, yaz tatilini tamamlıyor ve okula dönüyor. Okuyucular da bu arada Judy'yi, ailesini, dostlarını ve evcil hayvanlarını tanıyor, onun dünyasına eğlenceli bir yolculuk için ilk adımı atıyor.
Kitabın yazarı Megan McDonald, kendinden büyük dört kız kardeşle birlikte büyümüş. Judy Moody'de anlattığı hikâyelerin çoğu ablalarıyla birlikte başlarından geçenler. Çizer Peter Reynold ise Judy ile hemen birbirlerine bağlanıverdiklerini söylüyor. Reynolds, "On bir yaşında bir kızım olduğu için, son derece bağımsız fikirleri olan bir kız çocuğunun maceralarına ilk elden tanıklık ediyorum" diyor.
Alfa Yayın Grubu, Büyülü Fener adı altında yeni bir yayınevi ile yepyeni çocuk kitaplarını tüm çocukların ve çocuk kalanların beğenilerine sunuyor. Yayınevi çıkışını da Judy Moody ile yapıyor. (Kültür Sanat)
Judy Moody Geliyor/Büyülü Fener Yayınları/ 160 sayfa/7 milyon lira