İçi hayvan dışı insan

Rob Schneider, yeni filmi
'Hayvan'da (The Animal), tuvaletini köpek usulü yapmak gibi hayvansal güdülerine gem vurmaya çalışan bir adamı canlandırıyor.

İSTANBUL - Rob Schneider, yeni filmi
'Hayvan'da (The Animal), tuvaletini köpek usulü yapmak gibi hayvansal güdülerine gem vurmaya çalışan bir adamı canlandırıyor. Yönetmenliğini Luke Greenfield'ın üstlendiği komedinin başrollerinde Schneider'a Colleen Haskell, John McGinley, Michael Caton ve Edward Asner gibi isimler eşlik ediyor.
Bir polis memuru olan Marvin Range (Rob Schneider), yalnız başına gecenin geç saati karakolda çalışırken bir telefon ihbarı alır. Hırsızlık söz konusudur ve Marvin, tek başına olay yerine gitmek zorundadır. Arabasıyla kötü adamları kovalarken kaza geçirip enkaz altında kalır. Kurtarıcısı Dr. Wilder (Michael Caton) için Marvin, çalışmasında kullanmak için ideal bir denektir. Geçirdiği kazadan sonrasını hatırlamayan Marvin sonunda işine geri dönmüştür. Ancak artık dışarı taşan kaslara, keskin koku alma duyusuna ve bir çita kadar hızlı koşma özelliklerine sahiptir. Güzel orman korucusu Rianna'yla (Colleen Haskell) karşılaşması, onun içindeki hayvani duyguların iyice açığa çıkmasına sebep olur! (Kültür Sanat)