İKSV'den teşekkür

İKSV'den teşekkür
İKSV'den teşekkür

Tüpraş adına plaketi Yavuz Erkut, Bülent Eczacıbaşı nın elinden aldı.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) 18. İstanbul Tiyatro Festivali’ne katkıda bulunan kurum ve kuruluşlara teşekkür plaketi sundu. Gecede, İKSV’nin öncü sponsoru Eczacıbaşı Holding ve resmi sponsorları THY, Vodafone ve DHL’in yanı sıra festival sponsorları Aygaz, Opet ve Tüpraş’a teşekkür edildi.
Oyuncu Esin Harvey’in takdimiyle düzenlenen gecede Koç Holding Enerji Grubu Şirketleri’nden Aygaz adına plaketi Kurumsal İletişim Müdürü Devrim Çubukçu, Opet adına Kurumsal İletişim Müdürü Ayşenur Aydın ve Tüpraş adına Genel Müdür Yavuz Erkut teslim aldı. Enka Vakfı adına plaketi Kültür Sanat Yönetmeni Gül Mimaroğlu, Türk Henkel adına ise İnsan Kaynakları Direktörü Mutlu Türpan aldı.
Gecede ayrıca, festivale destek veren kültür kurumları olan British Council, Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği, Fransız Kültür Merkezi, Goethe Institut, Hollanda Başkonsolosluğu, İsveç Başkonsolosluğu’na da plaket verildi.
Festivale katkılarından dolayı Devlet Tiyatroları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları da plaketle onurlandırıldı.