İsmail Abi bu kez Keloğlan!

İsmail Abi bu kez Keloğlan!
İsmail Abi bu kez Keloğlan!
'Leyla ile Mecnun'un İsmail Abi'si Serkan Keskin, 11 Ocak'tan itibaren İş Sanat'ta sahnelenecek 'Keloğlan' oyunuyla izleyiciyle buluşturacak. Işıl Kasapoğlu'nun yazıp yönettiği oyunda Keksin'e şarkıcı Pamela Spence eşlik edecek.

Zekası, şansı ve hazırcevaplılığıyla yediden yetmişe herkesin sevdiği saçsız masal kahramanımız Keloğlan, bu kez ‘Keloğlan: Bir Varmış Hiç Yokmuş’la kendini yine bir dizi maceranın içinde buluyor. Meddah, orta oyunu, Hacivat ve Karagöz gibi geleneksel Türk tiyatrosu öğeleri ile Anadolu ’nun zengin tekerleme ve masal karakterlerinin bir araya geldiği oyunu deneyimli yönetmen Işıl Kasapoğlu yazdı ve sahneye uyarladı. Başrollerini şarkıcı Pamela Spence ve ‘Leyla ile Mecnun’un İsmail Abi’si olarak belleklerde yer eden ve ‘İtirazım Var’ filmindeki dedektif imam rolüyle festivallerde ödülleri toplayan Serkan Keskin’in paylaştığı oyunun müzikleri Alper Maral’a, kostüm ve kukla tasarımları ise Karina Cheres’e ait.
Başarılı çocuk etkinliklerine imza atan İş Sanat ’ın yeni prodüksiyonu ‘Keloğlan’ın prömiyeri 11 Ocak Pazar günü saat 15.00’te İş Sanat’ta...
Biletler tüm kademeler 20 TL, öğrenci 15 TL. İş Sanat ana gişe 0212 316 10 83