İstanbul Blue Night'ın ilk bombası Skrillex!

İstanbul Blue Night'ın ilk bombası Skrillex!
İstanbul Blue Night'ın ilk bombası Skrillex!
Dünyanın en büyük festivallerinde headliner olarak çalan ve canlı performansıyla çok konuşulan genç DJ Skrillex, yerli-yabancı birçok DJ'in de sahne alacağı İstanbul Blue Night kapsamında 11 Eylül'de ilk kez Türkiye'de olacak.

11 Eylül ’de yerli-yabancı birçok DJ’i ağırlayacak İstanbul Blue Night festivali, ilk büyük bombasını açıkladı. Dubstep, electro, glitch karışımından alışılmadık bir füzyon yaratan ve her geçen gün hayran kitlesini büyüten Skrillex, ilk kez Türk hayranlarının karşısına çıkacak.

40’ıncı yılını kutlayan KüçükÇiftlik Park’ın kapıları 11 Eylül Cuma günü elektronik müzikseverler için açılacak. Dünyanın en büyük festivallerinde headliner olarak çalan ve canlı performansıyla çok konuşulan genç DJ Skrillex, Lollapallooza Berlin ve Bestival’a geçmeden İstanbul Blue Night’ta sahneye çıkacak.

Yerli ve yabancı birçok DJ’in de sahne alacağı festivalle ilgili tüm detaylar çok yakında! Bilet Fiyatları: 80 TL – 150 TL – 350 TL. Biletler Biletix’te…

6 GRAMMY ÖDÜLÜ VAR

Gerçek ismi Sonny John Moore olan 27 yaşındaki prodüktör, müzik kariyerine aslen bir hardcore grubunda başladı. 2007’de solo olarak yol almaya karar veren Skrillex, ilk resmi EP’sini (My Name Is Skrillex) 2010’da yayınladı. 2004 yılında From First to Last grubundan Matt Good ile grubun çıkış albümünde gitar çalmak için görüşmeler yaptı. Haziran 2004’te ön vokalist olarak yer aldığı From First to Last grubunun ilk albümü “Dear Diary, My Teen Angst Has a Body Count” ve Mart 2006’da yapımcı Ross Robinson ile çalıştıkları ikinci albümleri “Heroine” de Epitaph Records’tan çıktı.

From First to Last grubundan ayrıldıktan sonra solo kariyeri için çalışmalara başlayan Moore, 2008’de “Skrillex” adı ile müzik yapmaya başladı. 7 Haziran 2010’da ”My name is Skrillex” albümünü ücretsiz sunan Skrillex, bugüne dek 6 Grammy ödülüne layık görüldü ve büyük bir hayran kitlesine ulaştı.
EP’leri: 2010 - My Name Is Skrillex, 2010 - ScaryMonstersand Nice Sprites,
2011 - MoreMonstersandSprites, 2011- Bangarang, 2013 - Leaving, 2014 - Recess