İstanbul Modern'de festival havası!

İstanbul Modern'de festival havası!
İstanbul Modern'de festival havası!
7 Aralık Cumartesi günü İstanbul Modern'de gerçekleşecek Red Bull Music Academy Radio Festival'de, sanat ve müzik dolu bir gün vaat ediyor.

15 yıldır pek çok büyük metropolde düzenlenen Red Bull Music Academy, bu yıl ilk defa Türkiye ’de sanatseverlerle buluşacak. 7 Aralık Cumartesi saat 15.00’de sevilen İngiliz indie grubu Wild Beasts ile gerçekleştirilecek söyleşiyle başlayacak festival, gece de Wild Beasts dahil birçok konserler devam edecek. Söyleşiden sonra tüm festival katılımcıları ve müze ziyaretçileri, New York’un ikonik plak şirketi DFA Records’u konu alan ‘Too Old To Be New, Too New To Be Classic’ film serisini izleme şansı bulacak.
Akşam saatlerinde ise İstanbul Modern’in bahçesine kurulacak iki farklı sahnede Wild Beasts, Twin Shadow, The Field ve Totally Enormous Extinct Dinosaurs (DJ Set), yerli sanatçılardan Farfara ve Ahu ana sahnede yer alırken; Branko, Motor City Drum Ensemble ve Pilooski de ikinci sahnede müzikseverlerle buluşacak.
Saat 15.00’te başlayıp gece 24.00’te sona erecek etkinlik boyunca katılımcılar, İstanbul Modern’deki sergileri de festival biletlerini göstererek saat 18:00’a kadar ücretsiz gezebilecek.
Festival biletlerine Biletix’ten ulaşılabilir.