İstanbul'da iki gün kesintisiz eğlence

İstanbul'da iki gün kesintisiz eğlence
İstanbul'da iki gün kesintisiz eğlence
Avrupa'nın önemli müzik ve çağdaş sanat festivallerinden "Club To Club", 18-19 Nisan tarihlerinde, bugüne kadarki en zengin programıyla İstanbul'un 12 mekanına yayılacak.

İstanbul bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Club To Club festivaline ev sahipliği yapacak. Avrupa ’nın en önemli müzik ve çağdaş sanat festivallerinden olan Club To Club İstanbul’da 18-19 Nisan tarihlerinde 12 mekana yayılacak. İstiklal Caddesi’nin en önemli mekanlarında iki gün boyunca kesintisiz devam edecek olan festival önceki yıllardan farklı olarak bu yıl müzik dükkanları, kitapçılar ve galeriler gibi farklı noktaları da festival programına aldı. Club to Club 18 Nisan Cuma akşamı Salon IKSV’de açılış konseri ile başlayacak ve iki gün boyunca Babylon, Peyote, Pixie, Salt Galata, Robinson Crouse Kitabevi ve Urban Cafe gibi İstanbul’un en önemli mekanlarında mini konserler, DJ setleri, akustik performanslar ve sohbetler ile devam edecek.
İki gün sürecek festivalde Oneohtrix Point Never, Mouse on Mars, Forest Swords, The Haxan Cloak, Zomby, El Mahdy Jr. ve Evian Christ gibi dünya çapında sanatçıların yanı sıra İnsanlar, Kaan Düzarat, Arman Akıncı, Sami Baha, Ah! Kozmos ve Seretan gibi yerli ekip ve sanatçıları da ağırlayacak.
Etkinlikler Salt Galata, Kontraplak, Robinson Crusoe Kitabevi, Analog Kültür , Urban Cafe Babylon, Salon IKSV, Peyote, Pixie, Klub Karaoke ve Kiki Sıraselviler gibi İstanbul’un en önemli mekanlarında gerçekleşecek.