İstanbul'dan Stevie Wonder geçti

İstanbul'dan Stevie Wonder geçti
İstanbul'dan Stevie Wonder geçti
Efsane şarkıcı Stevie Wonder, ikinci kez geldiği İstanbul'da efsane şarkılarıyla sevenlerine bir kere daha rüya gibi bir gece yaşattı
Haber: ELİF EKİNCİ / Arşivi

Radikal.com.tr - Hayranlarının İstanbul 'daki ilk konseri için gün saydığı efsane müzisyen Stevie Wonder, bu akşam Maçka Küçükçiftlik Park'ta sahnedeydi.

Sahneye üstünde Stevie Wonder yazan bir  alın bandıyla çıkan sanatçı, izleyenleri Türkçe selamladıktan sonra "Nihayet uzun zamandır görmek istediğim İstanbulda'yım" diyen Wonder konserde,"Superstition", "I Just Called To Say I Love You", "Happy Birthday", "How Sweet It Is", " Master Blaster", "Higher Ground" gibi hitlerinin yanı sıra Michael Jackson 'ın "The Way You Make Me Feel" ve John Lennon'ın  "İmagine" isimli şarkılarını da yorumladı.

KIZI EŞLİK ETTİ
Sahnede Stevie Wonder'a 10 kişilik bir müzisyen ekibi ve aralarında Wonder'ın kızı Aisha Morris'in de bulunduğu, üç kişilik bir geri vokal grubu eşlik etti. Konserde sanatçının kızı Morris de bir şarkı söyledi.

Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken ve yaklaşık iki saat sahnede kalan Wonder konseri İstanbul'a tekrar gelmek istediğini söyleyerek bitirdi.