James Bond'u Adana'da herkez tanıdı

James Bond'u Adana'da herkez tanıdı
James Bond'u Adana'da herkez tanıdı
James Bond" serisinin yeni filminin bazı bölümlerinin çekileceği Adana'daki film setindeki çalışmalar çevredeki meraklı bakışlar altında devam ediyor.

ADANA - Adana'nın merkez ilçesine bağlı Yakapınar Mahallesi'ndeki tren hattında yapılacak çekimler için set oluşturan film ekibi, çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor.  Ekip, filmde yer alacak bir sahne için yük treninin üzerindeki makinesinin üstüne kurdukları çelik halatlar yardımıyla deneme çekimleri yapıyor. Çekilen sahnede bir dublör çelik halat yardımı ile trenin üzerinde koşuyor.   Bu arada, çalışmalara mahalle sakinleri de yoğun ilgi gösteriyor. Çevredeki birçok kişi set alanının yakınlarında ve tren yolunun hemen yakınından geçen yüksek yerlerden çekimleri takip ediyor.

ADANA'DA JAMES BOND HEYECANI

Bazı mahalle sakinleri hayatlarında ilk kez bir film seti gördüğünü belirtirken, bazıları da dünyaca ünlü bir filmin kendi mahallelerinde çekilmesinden dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti. '007 James Bond” serisinin son filminin çekimlerinin önümüzdeki günlerde Belemedik'teki tarihi Varda Köprüsü'nün yanı sıra Adana'nın merkezindeki tren istasyonu, Kasım Gülek Köprüsü üzeri ve demiryolunun bazı bölümlerinde gerçekleştirileceği öğrenildi. (dha)


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  Ünlü

  ,

  film

  ,