Jessie J sahneleri bırakıyor mu?

Jessie J sahneleri bırakıyor mu?
Jessie J sahneleri bırakıyor mu?
11 Eylül Cuma akşamı Volkswagen Arena'da sahneye çıkacak pop yıldızı Jessie J, Twitter hesabından yaptığı açıklamada ocak ayında sahnelere bir süre ara vereceğini duyurdu. 'Bang Bang', 'Nobody's Perfect' gibi hit parçaları, enerjik sahne ferformansı ve tarzıyla da adından söz ettiren Jessie J, büyük aşk yaşadığı Amerikalı şarkıcı Luke James ile evlenerek anne olmayı düşündüğü için sahnelere ara vereceği konuşuluyor.

Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından ocak ayından sonra sahnelere ara vereceğini açıklayan Jessie J, hayranlarını şaşırttı. Şarkılarını yazmak ve dinlenmek için bir araya ihtiyacı olduğunu paylaşan sanatçı, hayranları tarafından soru yağmuruna tutuldu. Pozitif Live organizasyonuyla 11 Eylül Cuma akşamı Volkswagen Arena’da sahne alacak sanatçının büyük aşk yaşadığı Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Luke James ile evlenerek anne olmayı düşündüğü için sahnelere ara vereceği konuşuluyor.

Jessie J’in 3 Temmuz'da gerçekleşmesi planlanan İstanbul konseri, sağlık sorunları nedeniyle geçirdiği operasyonlar sonucu ertelenmişti. 11 Eylül Cuma akşamı Volkswagen Arena’da gerçekletirileceği açıklanan konserde önceden alınmış biletler aynı kategorilerde geçerli olacak.

R&B, pop ile hip hop sound’larını bitmek bilmeyen enerjisiyle birleştiren ve şarkıları kadar tarzıyla da çok konuşulan şarkıcı, “Do it Like a Dude”, “Domino”, “Price Tag” ile dünya müzik listelerine hızlı giriş yapmıştı. Son olarak 2014’ün sonunda çıkardığı “Sweet Talker” albümünde Ariana Grande ve Nicki Minaj’ın eşlik ettiği yeni hit’i “Bang Bang” ile müzik listelerini alt üst etmeye devam ediyor. MTV Müzik Ödülleri’nde üç şarkıcının birlikte müthiş bir şovla sahneye koydukları şarkıyı Ariana Grande, dünyanın en iddialı şovu olarak kabul edilen Victoria’s Secret Defilesi’nde tek başına seslendirdi.


Milyonlarca albüm satışı ve kazandığı ödüllerle müzik dünyasının en çok takip edilen starları arasına giren Jessie J, renkli sahne şovu ve şarkılarıyla hayranlarına eğlence dolu çılgın bir şov vadediyor.