Jessie J ve Skrillex konserleri iptal!

Jessie J ve Skrillex konserleri iptal!
Jessie J ve Skrillex konserleri iptal!
Pop'un yeni yıldızı Jessie J ile dünyanın en ünlü DJ'lerinden Skrillex'in bu akşamki İstanbul konserlerinin Türkiye'de yaşanan 'üzücü olaylar' nedeniyle iptal edildiği duyuruldu.

Jessie J konseriyle ilgili Pozitif Live’dan yapılan açıklama şöyle: “11 Eylül 2015 Cuma akşamı Volkswagen Arena’da gerçekleşmesi planlanan Jessie J konseri, ülkemizde yaşanan üzücü olaylar nedeniyle iptal edildi. Jessie J’in İstanbul konseri için alınan biletler Biletix üzerinden iade edilebilecek.”
Jessie J’in 3 Temmuz’daki İstanbul konseri de sanatçının sağlık sorunları nedeniyle ertelenmişti.

SKRILLEX ERTELENDİ
Bu akşam (11 Eylül) yapılması planlanan Skrillex konseri ise ileri bir tarihe ertelendi. Konserle ilgili Uru Group - KüçükÇiftlik Park Ailesi’nden yapılan açıklama şöyle: “Ülkemizin içerisinde bulunduğu hassas dönem nedeniyle İstanbul Blue Night Presents: Skrillex organizasyonunu sanatçılar ile yaptığımız görüşmeler sonrasında, ileri bir tarihe ertelediğimizi üzülerek bildiririz. Etkinliğin yeni tarihi önümüzdeki 24 saat içerisinde açıklanacaktır. Umuyoruz ki huzur, barış ve müzik hep bizimle olur.”

BİR ERTELEME DE BABYLON KİLYOS'TA
Bu arada Pozitif Live tarafından 13 Eylül’da Babylon Kilyos’ta düzenlenmesi planlanan Compass – A Day at the Beach konseri de ‘üzücü olaylar’ nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Compass – A Day at the Beach için alınan biletler, biletix.com.tr, Biletix gişeleri veya Babylon Kilyos gişesinden iade edilebiliyor.