Kanye West öyle bir gaf yaptı ki!

Kanye West öyle bir gaf yaptı ki!
Kanye West öyle bir gaf yaptı ki!
Amerikalı rap'çi Kanye West, Sidney konserinde akıl almaz bir gaf yaptı. West'in "Siz ayağa kalkana kadar konser devam edbeyecek" dediği iki kişi tekerlekli sandalyede oturuyordu.

Rolling Stone dergisi tarafından zamanımızın en etkili müzisyenlerinden biri seçilen Kanye West, Sidney’de akıl almaz bir gafa imza attı. Yeezus adlı dünya turnesinin Sidney ayağında sahne alan West, konserin bir bölümünde seyircilerin hepsinin ayağa kalkarak dans etmesini istedi. İki kişinin ısrarla ayağa kalkmadığını gören West, konseri durdurdu ve “Siz ayağa kalkana kadar, konser devam etmeyecek” dedi. Ne ki, West’in hedefindeki iki dinleyici aslında tekerlekli sandalyede oturuyordu.
Taraf'ta yer alan habere göre West’in seyircilere “Ayağa kalkmayan herkesi görüyorum, inanın bana” demesi üzerine, bir dinleyici protez bacağını havaya kaldırdı. Protezli dinleyiciye “Tamam, sen keyfine bak” diyen West, radarını diğer dinleyiciye çevirdi. Konser salonundakilerin “Tekerlekli sandalyede” sözlerine aldırmayan West, özel korumasını göndererek “iddiaların gerçek olup olmadığını” araştırdı. Kanye West, seyircinin “gerçekten” tekerlekli sandalyede olduğunu korumaların teyit etmesinin ardından konsere devam etti. (Taraf)


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Taraf

  ,

  Konser