Kapak kızı Anna!

Bedri Baykam'ın yönetiminde geçen ay yayın hayatına başlayan Artist Skala dergisinin ilk sayısının kapağında yer alan erotik fotoğraftaki genç kızın...

İSTANBUL - Bedri Baykam'ın yönetiminde geçen ay yayın hayatına başlayan Artist Skala dergisinin ilk sayısının kapağında yer alan erotik fotoğraftaki genç kızın 'Herkes Kendi Evinde' filminin Polonyalı oyuncusu Anna Bielska olduğu ortaya çıktı.
Filmin yönetmeni Semih Kaplanoğlu da bunu doğruladı. Kaplanoğlu, "Kapaktaki kızın Anna olduğunu biliyordum ama 'filminin reklamını yapıyor' diye yanlış anlaşılmasından çekindiğim için kimseye söylemedim" dedi. Anna Bielska'nın poz verdiği ünlü fotoğraf sanatçısı Roy Stuart, seksi 'zevk alınan bir oyun' olarak görüyor ve 'soft porno' diye nitelendirilen çalışmalarıyla tanınıyor.
Anna Bielska, 'Herkes Kendi Evinde'de denizci babasını aramak için Türkiye'ye gelen Rus kızı Olga'yı oynuyor. Kaplanoğlu'nun ilk yönetmenlik denemesi olan ve 20'nci Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde En İyi Film dahil üç ödül birden alan filmin Diyarbakır galası, Diyarbakır 1. Kültür Sanat Festivali kapsamında yarın Site Sineması'nda yapılacak.