Kırık bir aşkın sızı veren hikayesi...

Kırık bir aşkın sızı veren hikayesi...
Kırık bir aşkın sızı veren hikayesi...
'Walking on Water' ve 'The Home Song Stories' filmleriyle 2000'li yıllarda çağdaş Avustralya sinemasının parlayan yıldızlarından birine dönüşen yönetmen Tony Ayres, son filmi 'Cut Snake/ Kesik Yılan'la !f İstanbul'da. Suçla, kanla ve öfkeyle örülmüş, aynı zamanda kırık bir aşkın sızı veren hikayesini anlatan bu kara filmin ilk gösterimi bu akşam saat 21:30'da Fitaş Cinemaximum'da.

Cut Snake // Kesik Yılan
Avustralya ’dan suçla, dökülen kanla ve öfkeyle örülmüş bir kara film . Aynı zamanda, kırık bir aşkın sızı veren hikayesi.
Yıl 1973 ve Melbourne’de yaşayan Sparra tatlı eşi Paula ile güzel bir evliliğe, iyi bir işe, saygın bir hayata adım atmak üzere. Ta ki şiddetli arıza sinyalleri veren, insafsızlığı gözlerinden okunan eski hapishane ve hücre arkadaşı Pommie çıkıp gelene kadar. Sparra Paula’ya geçmişinden hiç söz etmemiş, oysa belli ki yakıcı varlığıyla Pommie Sparra’nın ona borçlu olduğuna inanıyor. Kesik Yılan güçlü bir kara film- korkunun, öfkenin ve dökülen kanın içinden geçiyor, hayatı tehdit eden kötülüğü her daim hissettiriyor. Ama Kesik Yılan’ın asıl gücü yıllarca korunmuş sırların, unutulmuş arzuların ve şiddetin farklı hallerinin altında yatana, çok daha kırılgan ve hassas olana işaret edebilmesi ve bu da onu yılın en beklenmedik, en tekinsiz filmlerinden biri yapıyor.
‘Cut Snake // Kesik Yılan’ın !f İstanbul gösterim programı

12 Şubat 21:30, Cinemaximum Fitaş Salon 1/ 16 Şubat 19:30, Cinemaximum Kanyon/ 21 Şubat 15:30 Cinemaximum Budak

!F İSTANBUL'UN 12 ŞUBAT PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ