Kış aşkına güzelleme

'Kasımda Aşk Başkadır'da Keanu Reeves ve Charlize Theron (yanda) var. 'Tüm Masumiyetiyle'nin teması yasak aşk. 'Şaşkın İmparator' bir Walt Disney ürünü. 'Lumumba'yı ise Haiti Kültür Bakanı yönetti.

İSTANBUL - Keanu Reeves ve Charlize Theron'un rol aldığı 'Kasımda Aşk Başkadır' (Sweet November), hayatını tamamen işine adamış bir adam ve erkeklerin iyi yönlerini ortaya çıkarmakta usta bir kadının ilişkisini anlatıyor. İrlanda asıllı Pat O'Connor'ın yönettiği film, Herman Raucher'in aynı adlı romanından sinemaya yeniden uyarlandı.
Bir reklam şirketi yöneticisi olan Nelson Moss içe dönük, yalnız bir insandır. Sara Deever ile Motorlu Araçlar Bölümü'nde geçirdikleri sıkıntılı bir saatten başka hiçbir ortak yönleri yoktur. Nelson'un karakterindeki kırılgan ve yaralı yönleri gören Sara, onu kasım ayı boyunca sürecek ve sonunda herkesin kendi yoluna gideceği bir kendini keşif yolculuğuna çıkarır.
Ancak ikisinin de hesaba katmadıkları bir nokta vardır, âşık olmak. Bu ilişki Nelson'a yeni bir dünyanın kapılarını açar. Ancak Nelson'un hayatındaki herkes Sara'nın ona yaptığı etkiden memnun değildir, özellikle de meslektaşı Vince. (Kültür Sanat)


    ETİKETLER:

    İstanbul

    ,

    Charlize Theron