Kloster'ın dans pistini ateşlemeye geliyorlar

Kloster'ın dans pistini ateşlemeye geliyorlar
Kloster'ın dans pistini ateşlemeye geliyorlar
Berlin'in önde gelen plak şirketlerinden Mobilee Records, 'Back to Back Volume 9' turnesi kapsamında dünyanın önce gelen kulüplerinde sahneye çıkan iki yıldız DJ, Re.You ve Rodriguez Jr. ile 6 Mart Cuma akşamı Bayoğlu'ndaki Kloster'ın dans pistini ateşlemeye hazırlanıyor!

Kloster dans pisti, 6 Mart gecesi RAW Soundsystem destekli muhteşem bir karşılaşmaya ev sahipliği yapacak. Berlin yeraltı elektronik müzik sahnesinin en yeni ve güçlü temsilcilerinden biri olan Re.You ve kendine has eklektik stiliyle yeni bir ilham kaynağına dönüşen Rodriguez Jr. tüm numaralarını peşpeşe sergileyecek. Gerek canlı performansları gerekse DJ setleriyle dünyanın önde gelen kulüplerinin altını üzerine getiren Marius ya da bilinen adıyla Re.You, karanlık ve caz etkileşimli vuruşların peşinden giderek başladığı kariyerini, Keinemusik deneyimi ve Rampa’nın üyelerinden biri olarak geliştirdi. Rampa’nın kaydettiği ilk single Work global bir hit haline geldi. Lana Del Rey ’in Video Games’i için yaptığı remix sadece ilk hafta 50.000 kişi tarafından dinlendi. Mobilee ve Cocoon kataloglarının yanında Avotre etiketi ile yayınladığı Fever onu adeta yıldızlaştırdı.

Re.You
Rodriguez Jr. olarak tanınan Olivier Mateu ise, Fransız elektro sahnesinin yakından tanıdığı The Youngsters projesiyle adını duyurdu. Onu uluslararası müzik dünyasına tanıtan bu projenin sonrasında yeni bir müzikal arayış içine giren Mateu’nun oldukça renkli ve derin kaleydeskopik bakış açısı elektronika’dan derin tekno vuruşlara ve melodik pop referanslarına uzanan yenilikçi bir tarz ortaya koymasını sağladı. Carl Craig, Kraftwerk ve LFO gibi isimlerden aldığı ilhamla yoluna devam eden Rodriguez Jr, Mothership, Boxer ve Mobilee kataloglarında da yer aldı. Mateu, elektronik müziğin sınırlarını cesur bir yaklaşımla genişletmeyi sürdürüyor.


  ETİKETLER:

  caz

  ,

  Lana Del Rey

  ,

  Müzik

  ,

  Karanlık