'Kusursuz'ları erken görme fırsatı

'Kusursuz'ları erken görme fırsatı
'Kusursuz'ları erken görme fırsatı
Altın Portakal'da en iyi film ve yönetmen ödülünü kazanan Ramin Matin imzalı 'Kusursuzlar' için bugün Başka Sinema salonlarının son seanslarında ön gösterim yapılıyor. Film 3 Ocak'ta vizyonda.

'Canavarlar Sofrası' filmiyle dikkat çeken Ramin Matin imzalı 'Kusursuzlar' bu akşam Başka Sinema salonlarında ön gösterimle seyirciyle buluşacak. Altın Portakal Film Festivali'nde en iyi film ve yönetmen ödülleri kazanan; Malatya Film Festivali'nde ise İpek Türktan Kaynak'ın en iyi kadın oyuncu ödülü kazandığı film 3 Ocak'ta vizyona giriyor. İstanbul ’dan kaçarak Çeşme’ye anneannelerinin yazlığına giden iki kız kardeşin, sırlarla örülü, gerilim dolu hikayesini anlatan “Kusursuzlar”da; Lale ve Yasemin dışarıdan bakıldığında birlikte vakit geçirmek için tatile gelmiş gibi gözükseler de onları İstanbul’dan Çeşme’ye sürükleyen bir olay vardır.
Lale ve Yasemin arasında yılların biriktirdiği karşılıklı hayal kırıklıkları, ortak bir sırrı taşımanın verdiği yükle beraber su yüzüne çıkmaya başlar. Yan komşuları Kerim'le tanışmalarının ardından kardeşler arasında ilk günden beri devam eden gerilim giderek tırmanır. Kardeşler bir yandan öfke, hayal kırıklığı ve intikam duygularıyla öte yandan kan bağının verdiği ağırlıkla mücadele etmek zorunda kalırlar.
Dünya prömiyerini Asya'nın en prestijli festivallerinden biri olan 18. Busan Film Festivali'nde gerçekleştiren “Kusursuzlar”ın başrollerini Esra Bezen Bilgin ve İpek Türktan Kaynak paylaşıyor. Kültür Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü yapım desteği alan, senaryosu Emine Yıldırım’a ait olan filmin, yönetmen koltuğundaki kişi
Ramin Matin. 

ÖN GÖSTERİM SEANSLARI
Beyoğlu Sineması: 21.45
Haramidere Cinetech Torium: 21.45
Levent Metro City Cinema Pink: 21.30
Altunizade Capitol Spectrum: 21.30
Eskişehir Kanatlı Sinema Pink: 21.30
Kadıköy Rexx: 21.30
Ankara Büyülü Fener: 21.30
Bursa Cinetich Korupark: 21.15