Lana Del Rey'in albümü internete sızdırıldı

Lana Del Rey'in albümü internete sızdırıldı
Lana Del Rey'in albümü internete sızdırıldı
Bilgisayar korsanları, Madonna'nın ardından Amerikalı şarkıcı Lana Del Rey'i de hedef aldı.

RADİKAL - 'Summertime Sadness' adlı şarkısıyla dünya çapında ünlenen 30 yaşındaki ABD 'li şarkıcı Lana Del Rey'in 'Honeymoon' adlı yeni albümü, yayınlanmadan iki gün önce Rus korsanlar tarafından internete sızdırıldı. Hürriyet'in haberine göre sanatçının menajeri, korsanları 'emek hırsızlığıyla' suçladı. Del Rey'in dördüncü stüdyo albümü olan 'Honeymoon' yarın (cuma günü) piyasaya çıkacak... 
Albümde 60'lı yılların bir Nina Simone klasiği olan 'Please Don't Let Me Misunderstood' şarkısının yeniden yorumu ve 13 yeni şarkı bulunuyor. Lana Del Rey, The Guardian'a verdiği röportajda, "Keşke ölmüş olsaydım. Gerçekten! Böyle yaşamaya devam etmek istemiyorum ama mecburen ediyorum" demişti. Muhabirin, "Böyle yaşamak derken, tam olarak neyi kast ediyorsunuz?" sorusuna, "Her şeyi!" diye cevap veren şarkıcı, "Hissettiğim şey bu. Öyle olmasaydı söylemezdim. Ölümün yakın olduğunu bilsem korkardım tabii ama yine de bu bir şeyi değiştirmez... Ailem 'Hayatın bir film gibi' diyor, ben ise 'Evet gerçekten b.ktan bir film!' diye cevap veriyorum" diye konuşmuştu. 

Lana Del Rey'den şok itiraf

Şarkıcı bir başka röportajında Kurt Cobain ve Amy Winehouse’u ilham kaynakları arasında göstererek, "Çalışmalarım önemli ama bunlar için saygıyı hak ettiğimi düşünmüyorum. İnsanların müziğimi sevmediğini hissettiğimde ve 10 yılımı bu iş için harcadığımı düşündüğümde içki içmek istiyorum" demişti. (Hürriyet)

Lana Del Rey'den şok itiraf