LeBron James'li 'Space Jam 2' Twitter'ı salladı!

LeBron James'li 'Space Jam 2' Twitter'ı salladı!
LeBron James'li 'Space Jam 2' Twitter'ı salladı!
NBA yıldızı LeBron James ve Bugs Bunny yakında basketbol sahalarında birlikte boy gösterebilir! Warner Bros.'un LeBron James'le "emsalsiz" ve "içerik üretiminin her alanını kapsayan" bir anlaşma açıklaması üzerine Twitter'da #SpaceJam2 etiketi dünya genelinde en çok konuşulan konular arasına girdi.

NBA yıldızı LeBron James’in Maverick Carter’la birlikte kurduğu Spring Hill Entertainment yapım şirketi dün Warner Bros.’la ortaklığını açıkladı. Warner Bros.’un geçen ay 1996 yapımı Space Jam filminin telif haklarını yenilemiş olması üzerine filmin hayranları heyecanlanırken LeBron James’in rol alacağı Space Jam 2’nin çekileceği yönündeki söylentiler de sosyal medyada yayılmaya başladı.

Warner Bros. yaptığı açıklamada ‘Space Jam 2’yle ilgili kesin bir bilgi vermese de ünlü basketbol oyuncusu James’le “emsalsiz” ve “içerik üretiminin her alanını kapsayan” bir anlaşma yaptıklarını açıklayarak James’in “yaratıcı izinin” tüm alanlara yansıyacağını ifade etti.

Söylentiler üzerine Michael Jordan ve LooneyTunes karakterlerinin birlikte rol aldığı efsanevi komedi filminin hayranları sevinçlerini ve heyecanlarını sosyal medyada paylaştı. #SpaceJam2 etiketi Twitter’da en çok konuşulan konular arasına girerken #SpaceJam2Plots başlığıyla paylaşım yapan Space Jam hayranları iddia edilen ikinci film için gülünç senaryo tahminleri yürüttü.