Leyla ile Mecnun dizisi ne zaman bitecek

Leyla ile Mecnun dizisi ne zaman bitecek
Leyla ile Mecnun dizisi ne zaman bitecek
Leyla ile Mecnun'un yönetmeni Onur Ünlü ile başrol oyuncuları Ali Atay ve Serkan Keskin, diziyle ilgili soroları yanıtladı

Marmara Üniversitesi Yenilikçi Fikirler Kulübü’nün davetlisi olarak geçtiğimiz günlerde bir söyleşiye katılan Leyla ile Mecnun’un genel yönetmeni Onur Ünlü ile başrol oyuncuları Ali Atay ve Serkan Keskin, öğrencilerle kahkaha dolu bir sohbet gerçekleştirdiler.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide, Leyla ile Mecnun’un nasıl doğduğundan, fenomen repliklerine ve kliplerine, Mecnun’un hırkasından İsmail Abi’nin nerede yattığına ve gardrobuna kadar pek çok soru soran öğrenciler, dizinin sonraki bölümleriyle ilgili siparişlerini vermeyi de ihmal etmediler.Dizinin başarısını senaryonun, oyuncuların ve ekibin uyumuna, doğaçlamaları hızlı organize etmelerine bağlayan Onur Ünlü, bir öğrencinin dizinin kaç sezon daha devam edeceğine ve filminin yapılıp yapılmayacağına ilişkin sorusuna ise “film yapma düşüncemiz vardı ancak bu fikirden vazgeçtiğimizi söyleyebilirim. Dizinin devamıyla ilgili olarak da samimiyetle söyleyebilirim ki, biz ekip olarak gülmemeye başladığımızda diziyi bırakacağız” diye cevap verdi. Öğrenci ise “Umarım daha uzun zaman gülersiniz” dedi.

Hocam bu nasıl bir dizi ya? Sahneye gelip sizlere sarılabilir miyim?
Söyleşide bir öğrencinin bu nasıl bir dizi hocam, gördüğünüz gibi biz de normal değiliz zaten, sahneye gelip sizlere sarılabilir miyim? demesi salonda kahkahaların kopmasına neden oldu. Sahneye gelip Onur Ünlü ve oyunculara sarılan öğrencinin ardından sarılma istekleri devam edince, Onur Ünlü’nün “arkadaşlar söyleşi bitiminde yanda bir sarılma odası var. Sarılmak isteyenler oraya gelsin” esprisi öğrencileri kahkahaya boğdu. (habera)