'Lost' daha bitmedi!

'Lost' daha bitmedi!
'Lost' daha bitmedi!
Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden 'Lost'un piyasaya sunulmak üzere olan DVD setinde final bölümüne ait eksik bir parçanın da yayınlanacağı açıklandı.

LOS ANGELES - Başldığı 2004 yılından bu yana televizyon tarihinin en çok izlenen en çok konuşulan dizilerinden biri haline gelen 'Lost' geçtiğimiz Pazar günü ekranlara son bölümüyle gelmiş ancak fanatiklerini birçok gizemle baş başa bırakan bu son hayranların çoğunu tatmin etmemişti.

Not: Yazının devamı dizinin finaliyle ilgili bilgiler içermektedir.

Lost'un tekinsiz karakteri Benjamin Linus'ı canlandıran Michael Emerson'ın bir röportajında açıkladığı bilgiye göre, DVD'de 14 dakikalık bir özel bölüm daha var ve bu bölümde Lost'un iki buçuk saatlik son bölümünde yer almayan bir dönem yer alıyor.
Yakında satışa çıkacak olan setteki bu bonus parçada Jack'in ölümünden ve adayı Hurley ile Ben'in korumasına bırakmasından sonraki olaylar anlatılacak. Zaten final bölümünden de ikisinin adada uzunca bir süre yan yana koruduğuna dair bir izlenim almış ancak bu eksik sahnelerle onların adayı koruduğu dönemde neler yaşandığını görmemiştik.

Bahsi geçen bölümün dizinin 6 sezon DVD setinde mi, yoksa tüm sezonları içeren sette mi olacağı henüz belli değil. Daha öncede diziyle ilgili bir ansiklopedi yayınlanacağı da açıklanmış ve dizinin ardından filminin de çekileceğine dair birçok iddia ortaya atılmıştı. (ntvmsnbc)