Lucas Till X-Men kadrosunda

Lucas Till X-Men kadrosunda
Lucas Till X-Men kadrosunda
X-Men: Apocalypse kadrosu genişlemeye devam ediyor. Son olarak Lucas Till, Havok rolünde bir kez daha izleyici karşısına geçecek.

Bryan Singer’ın yönetmen koltuğunda oturduğu X-Men: Apocalypse, 2014’te vizyona giren X-Men: Days of Future Past’in devamı niteliğini taşıyor. Bu sefer hikaye 1980’lerde geçecek ve süper güçlere sahip Mısırlı mutant Apocalypse üzerinde odaklanacak. Ayrıca eski üçlemede yer alan Cyclops, Jean Grey ve Storm gibi karakterlerin gençliklerini, X-Men ekibine nasıl dahil olduklarını izleyeceğiz.

Yönetmen Singer, twitter hesabından yaptığı açıklamada bir önceki filmlerde Havok rolünü canlandıran Lucas Till’in kadroya katıldığını açıkladı. Son günlerde ardı arkası kesilmeyen açıklamalarla birçok oyuncuyu kadroya dahil eden Singer, filmin çekimlerine 15 Nisan’da başladı. Çekimler yeni başlamışken Gambit karakterini canlandırmaya hazırlanan Channing Tatum ve meşhur Wolverine karakterini canlandıran Hugh Jackman’ın kadroda yer alıp almayacağı ise merak konusu.


Hikayenin bu seferki kötü adamı ise Oscar Isaac’in canlandırdığı Apocalypse. Bu rol için Singer, ilk olarak Tom Hardy ve Idris Elba gibi isimleri düşünmüştü. Ancak rolü, Star Wars filminin yeni yıldızı Oscar Isaac aldı. Bu rol için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Isaac, hayranları birçok sürprizin beklediğini açıkladı. Filmin senaristlerinden Michael Dougherty bu filmde Magneto ve oğlu Quicksilver ilişkisi üzerinde yoğunlaşacaklarını, bu karakterleri daha derin işleyeceklerini açıkladı.

Gelecek yıl Mayıs ayında vizyona girmesi planlanan film için Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, James McAvoy, Rose Byrne ve Evan Peters kadroya geri dönerken Olivia Munn, Sophie Turner, Kodi Smith McPhee ve Oscar Isaac kadroya katılan yeni oyuncular arasında yer alıyor.

Derleyen: Oğuz Kayır


  ETİKETLER:

  Twitter

  ,

  Star Wars

  ,

  Evan Peters

  ,

  Star

  ,

  Hikaye

  ,

  film