Macy Gray Arena'yı beğendi

Macy Gray Arena'yı beğendi
Macy Gray Arena'yı beğendi
Dün akşamki konserinde Turkcell Kuruçeşme Arena'ya olan hayranlığını belirten Macy Gray, konserin sonunda yarım saat daha sahneden inmedi.

İSTANBULAmerika ’nın en başarılı neo-soul, r&b ve pop vokallerinden, Grammy ödüllü Macy Gray, BKM ve HİP organizasyonu ile, BKM’nin yaz konserleri kapsamında Turkcell Kuruçeşme Arena’da sahne aldı. Sanatçı sahneye hayranlarının çığlıkları eşliğinde çıktı.

Gray, benzersiz sesi ve tarzıyla "Kissed It", "Here Comes The Rain Again", "Buck", When I See You", "Happiness", "Sweet Baby", "Nothing Else Matters" gibi sevilen hitleriyle konserine başladı. Sanatçı, geçtiğimiz ay çıkan son albümü "Covered"dan parçalar ile, repertuvarındaki diğer parçalarını da seslendirdi. Turne programındaki repertuvarı ile sahneye çıkan sanatçı, seyircinin katılımı ve hayranlığını dile getirdiği mekanın atmosferinin etkisiyle programını uzattı ve yarım saatlik ek bir özel repertuvar seslendirdi.

Turkcell Kuruçeşme Arena’yı dolduran hayranlarını ve Boğazdaki eşsiz manzarayı "Merhaba İstanbul" diyerek selamlayan Macy Gray’i finalde hayranları uzun süre bırakmadı. Coşkulu alkışlar eşliğinde yeniden sahneye dönen sanatçı, "Lately", "Sexual Revolution", "I Try" isimli parçalarını söylerken, hayranlarından onunla birlikte özgürce dans etmelerini istedi.

Modern divayı dinlemeye gelen isimler arasında Manga grubunun solisti Ferman Akgül, oyuncu Fırat Çelik, Manga ve Sibel Tüzün de yer aldı. 2001 yılında Vouge dergisi tarafından "En Stil Bayan Artist" seçilerek tarzını konuşturan, performansı süresince 3 kez kostüm değiştiren büyülü ses Macy Gray, sevenlerine bol bol öpücük gönderdi ve kirpikleri ile en az sesi kadar dikkat çekti. (dha)