Madonna albümünün sızdırılmasını terörizme benzetti!

Madonna albümünün sızdırılmasını terörizme benzetti!
Madonna albümünün sızdırılmasını terörizme benzetti!
ABD'li efsane şarkıcı Madonna, 2015'te piyasaya sürmeyi planladığı yeni albümünün internette sızdırılması üzerine olayı, "terörizm" sözleriyle niteledi.

RADİKAL – 2014’ün büyük bir bölümünü yeni albümü üzerinde çalışarak geçiren “Popun Kraliçesi” unvanına sahip Madonna, Diplo ve Avicii gibi ünlü isimlerle çalıştığını da Instagram hesabından duyurmuştu.

News.com.au’da yer alan habere göre, 56 yaşındaki şarkıcının ilk olarak 2 şarkısı sızmıştı. Ne var ki, dün akşam 11 şarkısının daha sızması üzerine Madonna, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafın altına, “Bu sanatsal tecavüzdür! Bu terörizmin bir türüdür. İnsanlar neden sanatsal süreci yok etmek istiyor? Neden çalıyorlar? Neden bana bitirmem ve size en iyisini sunmam için fırsat vermiyorlar?” yazdı. Şarkıcı, yoğun eleştiriler üzerine yazdıklarını sildi.

'11 EYLÜL MAĞDURLARI KATILMAYACAKTIR'

Madonna’ya gelen tepkiler arasında, “Madonna, şarkılarının sızdırılmasını terörizme benzetti. 11 Eylül ve Boston Maratonu mağdurları katılmayacaktır”, “Sevgili Madonna, müziğinizin sızdırılması kimsenin umurunda değil. Albüm çıkardığınızı bile bilmiyordum. Tecavüz ve terörizm mecaz değildir” dikkat çekti.