Metallica'nın basçısı Eskişehirspor'lu çıktı!

Metallica'nın basçısı Eskişehirspor'lu çıktı!
Metallica'nın basçısı Eskişehirspor'lu çıktı!
Heavy metal'in dev ismi Metallica'nın bas gitaristi Robert Trujillo, Bass Gear dergisine verdiği röportajında giydiği Eskişehirspor formasıyla Türkiye'deki metalcilere selam gönderdi!

Bugüne kadar 100 milyondan fazla albüm satan ABD ’li trash metal grubu Metallica’nın bass gitaristi Robert Trujillo, “Es Es” formasıyla Türkiyeli hayranlarının dikkatini çekti.

Bass Gear dergisi için röportaj veren Robert Trujillo’nun, üzerine giydiği Es Es amblemli “Eskişehirspor” forması dikkatli gözlerden kaçmadı.

Derginin Metal-on-Metal köşesi için Megadeth grubunun kurucularından ve aynı zamanda grubun bas gitaristi David Ellefson’a röportaj veren Robert Trujillo, giydiği Eskişehirspor formasıyla kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi.


Derginin Metal-on-Metal köşesinin aynı zamanda ilk röportajı olan söyleşi, aslında 2014’te yapılan Warwick Bass Camp’ten sonra gerçekleştirilmiş. Söyleşinin videosu ise Bass Gear dergisinin Youtube kanalında da yayınlandı.

Daha önce de İngiliz Napalm Death grubunun vokalisti Barney Greenway, verdiği bir röportajda Fenerbahçe forması giyerek hayranlarını şaşırtmıştı. (Haber: Seda Türkoğlu/ SÖZCÜ)