Müjdat Gezen'den "Öğren'me Devrimi"

Müjdat Gezen'den "Öğren'me Devrimi"
Müjdat Gezen'den "Öğren'me Devrimi"
Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nin (MSM), yeni yeri "Öğren'me Devrimi" Karaköy'de açıldı.

Müjdat Gezen’in Vefa Lisesi yıllarından arkadaşı Uğur Dündar ve usta sunucu Halit Kıvanç’ın da katıldığı açılış kokteyli dün yapıldı. Müjdat Gezen, açılışta yeni merkezin mülkünü bağışlayan Süha Fazlı’ya konuklar ve basın mensuplarının önünde teşekkür etti. Göksel Kortay, Metin Uca, Lal Dedeoğlu, Füsun Kostak, İsmail Ünal, Umur Bugay ve Sennur Nogaylar da açılışta Müjdat Gezen’i yalnız bırakmadı. 

Yeni merkezde Metin Uca’nın Aptallık Yönetimi dersleri vereceği açıklandı. Metin Uca, kendisinin en iyi yaptığı şeyin "aptallık" olması nedeniyle bu dersi seçtiğini söyledi. Müjdat Gezen yeni merkez için "Bu son artık" dedi. Uğur Dündar buna "Siz yine de Müjdat Gezen’i izlemeye devam edin" diye karşılık verdi. Öğren’me Devrimi’nde "ailede ve ortamında kaliteli iletişim", "motivasyon", "yaşam sanatı", "etkili konuşma", "tiyatro", " sinema " "televizyon" "oyunculuk", "diksiyon", "doğaçlama" ve "kamera" gibi dersler verilecek. 

Müjdat Gezen'in 3 ay önce açılışını yaptığı Kültür Sanat ve Eğlence Merkezi'ndeki eşyaları, alacağını tahsil edemediği iddia edilen bir inşaat firması tarafından haczedilmişti. (DHA)